Вход Регистрация
Каталог товаров

Украинская поэзия

Украинская поэзия

Вид: Список / Таблица
На странице:
Сортировка:
Вкусных вам ромашек
В этой книге собраны стихи и несколько сказок. Это не совсем обычные стихи — в том смысле, что о них трудно сказать: «стихи о животных», или «стихи о дружбе», или «стихи о природе». На самом деле они и обо всём этом: зайчата беседуют с лошадкой, гололёд отдыхает под метелью, бегемот дарит пчёлам  …
78.00 грн.
Детский бестселлер. Велика збірка творів. ПРОЗА
Двотомник містить кращі віршовані та прозові твори Наталі Забіли, яка по праву вважається корифеєм української дитячої літератури. До збірки не ввійшли деякі твори та окремі фрагменти, що зображували певні історичні та ідеологічні реалії, незрозумілі або ж нецікаві сучасному читачеві.
156.00 грн.
Кобзар. Т.Г. Шевченко
До збірки, крім основних, увійшли твори, що їх було вилучено у різні часи царською, а згодом радянською цензурою. Наведено також біографічні й бібліографічні відомості та добірку афоризмів поета.
73.00 грн.
Художня література. Вереда
Грицько Бойко — улюблений поет української малечі. Діти не тільки знають його вірші, а й залюбки декламують їх, бо вони випромінюють тепло й доброту, цікаві й смішні, легко запам’ятовуються. Кращі з віршів зібрано в цій книжці.
78.00 грн.
Художня література. Веселі хтосики
У цій книжці зібрано найкращі дитячі вірші з поетичного доробку автора. Жартівливі казочки, абетки, лічилки, скоромовки, загадки — усе це легко читається, їх легко запам’ятовують дітлахи.
78.00 грн.
Художня література. Вухо-лапо-хвіст
Вам пропонується нова чудова добірка яскравих дитячих віршиків, загадок та лічилок про наших вусатих і хвостатих друзів — котиків і песиків. Веселі й дотепні, вони нікого не залишать байдужими.
78.00 грн.
Художня література. Дощик вибіг на перон
До книжки увійшли найкращі вірші відомого українського поета Сергія Цушка. Поезії розподілено за їх тематикою, тож маленькому читачеві цікаво буде побувати на «хоробрих» та «розумних» сторінках, досхочу посміятися на «кумедних», побавитися на «невгамовних» і «пустотливих» сторінках. А на «хвостатих» …
78.00 грн.
Художня література. Олівець-малювець
Ювілейне видання найкращих віршів і казок для дітей відомої української письменниці Н. Забіли. Книгу видано до 100-річчя від дня народження письменниці.
78.00 грн.
Художня література. Про малят і про звірят
Збірка віршів і прозових творів для малят старшого дошкільного та молодшого шкільного віку, яка продовжує цикл видань до 100-річчя Наталі Забіли.
78.00 грн.