Вход Регистрация
Каталог товаров

Самостоятельные работы

Самостоятельные работы

Вид: Список / Таблица
На странице:
Сортировка:
Самостійні роботи. Алгебра 7 клас
Навчальний посібник призначений для проведення самостійних робіт по алгебрі для учнів 7-го класу. Завдання пропонуються в трьох варіантах. Посібник допоможе вчителям різноманітити уроки алгебри і заощадити час....
8.00 грн.
Самостійні роботи. Алгебра 8 клас
Навчальний посібник призначений для проведення самостійних робіт по алгебрі для учнів 8-го класу. Завдання пропонуються в трьох варіантах. Посібник допоможе вчителям різноманітити уроки алгебри і заощадити час....
8.00 грн.
Самостійні роботи. Англійська мова 6 клас. Творчі завдання. Вправи для самоконтролю
Навчальний посібник призначений для проведення самостійних робіт з англійської мови для учнів 6-го класу. Він допоможе вчителям урізноманітнити уроки англійської мови і зекономити час.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Англійська мова 7 клас. Творчі завдання. Вправи для самоконтролю
Навчальний посібник призначений для проведення самостійних робіт з англійської мови для учнів 7-го класу. Він допоможе вчителям урізноманітнити уроки англійської мови і зекономити час.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Англійська мова 8 клас
8.00 грн.
Самостійні роботи. Біологія 8 клас
Інноваційний підхід до перевірки знань з біології учнів 8 класів. 92 тести спрямовані на перевірку набутих учнями знань і навичок. Тестові завдання складено відповідно до чинної програми. Наприкінці книги подані ключі до тестів.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Весела перерва 1 клас
Посібник "Весела перерва. 1 клас" призначений для активного відпочинку учнів. Мовні ігри, логічні завдання, шифровки, різноманітні кросворди не тільки принесуть задоволення, допоможуть учням у навчанні, а й стануть у нагоді вчителям та батькам для сумісної роботи з дітьми у школі та вдома.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Весела перерва 2 клас
Посібник "Весела перерва. 2 клас" призначений для активного відпочинку учнів. Мовні ігри, логічні завдання, шифровки, різноманітні кросворди не тільки принесуть задоволення, допоможуть учням у навчанні, а й стануть у нагоді вчителям та батькам для сумісної роботи з дітьми у школі та вдома.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Весела перерва 3 клас
Посібник "Весела перерва. 3 клас" призначений для активного відпочинку учнів. Мовні ігри, логічні завдання, шифровки, різноманітні кросворди не тільки принесуть задоволення, допоможуть учням у навчанні, а й стануть у нагоді вчителям та батькам для сумісної роботи з дітьми у школі та вдома.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Весела перерва 4 клас
Посібник "Весела перерва. 4 клас" призначений для активного відпочинку учнів. Мовні ігри, логічні завдання, шифровки, різноманітні кросворди не тільки принесуть задоволення, допоможуть учням у навчанні, а й стануть у нагоді вчителям та батькам для сумісної роботи з дітьми у школі та вдома.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Встав букву 2 клас. Мовні ігри. Українська мова
Навчальний посібник призначений для самостійних робіт з української мови учнів 2-го класу. Завдання подані у кількох варіантах. Посібник допоможе вчителям урізноманітнити уроки української мови та зекономити час при перевірці знань.
7.00 грн.
Самостійні роботи. Встав букву 3 клас. Мовні ігри. Українська мова
Навчальний посібник призначений для самостійних робіт з української мови учнів 3-го класу. Завдання подані у кількох варіантах. Посібник допоможе вчителям урізноманітнити уроки української мови та зекономити час при перевірці знань.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Встав букву 4 клас. Мовні ігри. Українська мова
Навчальний посібник призначений для самостійних робіт з української мови учнів 4-го класу. Посібник допоможевчителям урізноманітнити уроки.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Встав букву 5 клас. Словникові роботи. Українська мова
Навчальний посібник призначений для самостійних робіт з української мови учнів 5-го класу. Завдання подані у кількох варіантах. Посібник допоможе вчителям урізноманітнити уроки української мови та зекономити час при перевірці знань.
8.00 грн.
Самостійні роботи. Встав букву 6 клас. Словникові роботи. Українська мова
Навчальний посібник призначений для самостійних робіт з української мови учнів 6-го класу. Завдання подані у кількох варіантах. Посібник допоможе вчителям урізноманітнити уроки української мови та зекономити час при перевірці знань.
8.00 грн.